/
/
WordPress Türkçe Tema Tankado Özel Teması Üçretsiz

72

Tankado.com teması benim hoşuma gitti bende hemen kendime aynısını yapmam gerektiğini düşünerek dört dörtlük olmasa da kendi ihtiyaclarımı karşılayacak bu temayı yaptım. Bir süre kullandıktan sonra kendime tekrardan başkasına özenerek yeni tema yaptım bu yüzden bunu dağıtma isteği doğdu. tankado.com şimdilik yeni temaya geçti bu geçtiği tema kalıcı olurmu yoksa eski temaya geçişmi yapar bilgim yok ama ben kendi kodlarımı yazarak temayı oluşturduğum için wareze girmez yasaldır en azından ben öyle düşünüyorum sıkıntı cıkacağınıda zannetmiyorum.

Temayı yaparken çok özensemde bazıları beğenmeyebilir ama kendi adıma konusarak tema cok güzel diyebilir ve hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Hatta sizlerde temayı editleyerek geliştirebilir veya kullanabilirsiniz.

Temada herhangi bir şifreleme yoktur ben temaları yaparken şifrelemiyorum. js’ler hariç başka yerden kodlarda çekip kullanmıyorum. Hatta yaptığım temaları kodlarını inçelemişseniz sıkıntıya düşecek hareketde bulunmamaya çalışıyorum. Neyse temayı kullanmadan önçe kodları gözden geçirip kendinize göre editledikten sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Temayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Şifresizdir.


Tankado Özel Teması Üçretsiz V1.0.0 Türkçe Üçretsiz – Download – İndir
Rar Şifresi: biryoo.com – Sürüm: V1.0.0 – Hosting bağlantılıdır.

Veya

Wordpress Tankado Özel Teması (77 indirme)

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bu Yazı Hakkında Görüşlerinizi Yazabilirsiniz.