Bu tema v1 sürümün devamıdır bazı eksikleri giderdik düzelttik düzeltme’yede devam ediyoruz devamı gelicek tema hakkında düşüncelerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz elimden geldiğince cevaplıyorum aynı şekilde önerilerinize’de açığım v1 sürümünü kullananlar yeni sürüm cıkana kadar bu sürümü kullanmalarını tavsiye ederim herzaman yeni sürümü kullanmanızı tavsiye ederim. Sağ tarafta bulunan kategoriler kısmında “wordpress özel” linki var buradan son sürümlere bakabilir ve diğer temalarımızada göz gezdirebilirsiniz.

Lafı uzatmadan bu sürümde neler yaptık ve temayı kullanabilmek için neler yapmamız gerekiyor bildirelim;

1) Bildiğiniz üzere ilk önce yapmamız gereken logo ve favicon dosyasını kendinizinki ile değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için images klasöründeki logo.jpg ve favicon.ico dosyasını düzenlemeniz yeterli.

2) Temanıın ismi themes klasörüne attığınız “biryooplus-v1.0.2” klasör olduğu gibi durmalıdır eğer değiştirmeye kalkarsanız arama motorlarında indexlemede problem cıkacaktır bu yüzden klasör adını değiştirirseniz header.php açın ve title kısımda klasör ismini göreceksiniz bunu değiştirdiğiniz klasör ismi ile aynı yapın.

3) Her konuda belirteceğim gibi V1 farklı versiyondu ve V2 versiyonda farklı versiyon olup ayrı ayrı günçellenmektedir.

4) Temada bulunan linklerimiz hepsi kaldırılmıştır. Sadece footer kısımda bir kendi web sitemizin linki bulunmaktadır.

5) Disqus for WordPress eklentisi çalışmamaktadır bu wordpress temasında çalışmsı için yorumlama için yapılan yazılan kodlar kaldırılmalı eğer isteyen olursa bir sefere mahsus kaldırırım ve yayınlarım fazla isteğe göre.

6) Footer kısımda bulunan wordpress versiyonu gösteren yazı güvenlik acısından kaldırılmıştır.

7) Logo ve description kısmı yenilenmiştir. logo genişlik ortalama 150px kullanılırken yükseklik 46px kullanılması zorunludur. Description kısmı ise wordpress admin panelden ayarlardan cekmektedir. Not: wordpress kendi özelliğidir.

8) Header de bulunan yani üst tarafta bulunan menü sub menü yani açılabilir menüdür.

9) Sidebar da bulunan bileşenler yoğunluktan test edilmemiştir ama bileşenler eklenmiştir aktif dir. Birdahaki versiyonda sıkıntılar varsa düzeltilecektir.

10) Logo boyutu 150×46 dır genişlik önemli değil ama yükseklik değiştirirseniz tema header kısmı bozulabilir.

11) Tema özellikle mobil ile uyumludur resposive içerir.

12) Birdahaki versiyonda üst menü resposive hale getirilecektir. Şimdilik aklımda başka birşey yok ama eksik yanlarım varsa düzeltin isteğe açığım yeni versiyon da olacaklar için.

13) Thumbnail de sıkıntılar vardı resim yokken resim yok resmi gelmiyordu düzeltildi resmin gelmemesinin nedeni resmi kendi sunucumuzdan cekmesi idi ama artık şimdi temanın kendi images klasöründen thumbnail resmi cekmektedir.

13 adet sıralama sonrasında diyeceğimiz başka birşey yok bir süre sonra yeniden günçelleme gelicektir.

Şimdi temadan ön izleme verelim bunun için;

Aşağıdaki resim linklerine tıklayarak yeni sekmede resimleri yani temanın ön izlemesini görebilirsiniz.

Resim Header

Resim orta alan

Resim Footer

Comment

——

Şimdi ise temanın indirme linkini verelim.


Biryoo Plus Teması V1.0.2 Türkçe Üçretsiz – Download – İndir
Rar Şifresi: biryoo.com – Sürüm: V1.0.2 – Hosting bağlantılıdır.

Veya aşağıdaki bağlantıdan da indirebilirsiniz.

Biryoo Plus Tema v1.0.2 (35 indirme)

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bir Yorum Yazın