19
07
2018

Türkiye’nin yeni açılmış yada eskiden beri yayında olan forum siteleri bir arada tutmaya çalışıyoruz. Burada amaçlanan bir kısmı az da olsa ziyaretciler’imizin forum’lara ulaşmalarını sağlamaktır katkımızın oluşudur bir nebzi. Aşağıdaki bağlantılar bize ulaşanlar yeniden eskiye doğru sıralama’mızdır. Bize ulaşmak isteyenler iletişim bölümünü kullanabilirler. Linkinizi yollamadan önçe site sahibi siz ve biraz açıklama bırakırsanız seviniriz.

 1. https://www.turkmaxi.org/forum/
  Bu alanda emin adımlarla ilerleyen https://www.turkmaxi.org webmaster forumu nu unutmayalım
 2. soforaraniyor.com
  SOFORARANIYOR.COM; YMKZ İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık LTD.ŞTİ kuruluşudur.

  Türkiye’de sadece şoförlere yönelik iş arama amaçlı kurulmuş “İLK ve TEK” şoför İnsan Kaynakları web sitesidir.İş arayan şoförlerden herhangi bir isim altında hiç bir şekilde ücret almadan iş aramalarında yardımcı olmayı amaçlar.Sadece şoför olarak personel arayanlar ile şoförlük mesleği alanında iş arayanları bir araya getirme amacıyla kurulmuş özelleştirilmiş insan kaynakları projesidir.Şoförler için özel olarak geliştirilmiş arayüzü ile bir şoförün rahatça üye olup, profil bilgilerini doldurabilmesine olanak sağlar. Diğer kariyer siteleri gibi çok kollu karmaşık bir formdan ziyade 3 adım 1-2 dakika içerisinde kolayca üye olunabilecek bir yapıdadır.Türkiye’nin en geniş şoför profilleri veritabanına sahiptir. Her gün veritabanına yeni şoför profilleri eklendiği gibi mevcut şoförler sık sık sisteme giriş yaparak profillerini güncel tutmaktadır.Basın, Radyo, Google ve Sosyal Medya Reklamları ile Türkiye’deki tüm şoförler ve şoför adaylarına ulaşmaktadır. Sosyal medyayı çok iyi kullanabilmekte ve ilanları Facebook ve Twitter üzerinden takipçilerine anlık olarak iletebilmektedir.Kendi sektörüne hakim yapısıyla sektörel araştırmalar yapıyor ve bu araştırma sonuçlarına göre proje oluşturup kendini daima geliştirmektedir.Şoför olarak üye olmak, bütün iş ilanlarını incelemek ve iş ilanlarına başvuru yapmak“tamamen ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacaktır.”

 3. webmastersitesi.net
  Konular: 1.952, Mesajlar: 4.366, Üyeler: 895, Aktif Üyeler: 225
  Bize gelen iletişim bölümden istek olarak eklenmiştir.
 4. www.bilgipiramidi.com/forum
  Daha yeni bir forum sitesi olmasına rağmen her gün gittikce büyüyen istek üzerine eklenmiştir. Ayrıca genel bir forum sistemine sahipken ana sayfada ise blog’u bulunmaktadır. Forum script’i araştırmama rağmen bilindik değil kendilerimi yaptılar yine belirsiz.
 5. www.forumagel.com
 6. iyinet.com/forum
  Forum yenilenmiş. Subdomainden vazgeçmişler anlaşılan.

Tekrar söylemek istiyorum eğer bir forum sahibi iseniz iletişim kısmından linkinizi gönderip kısa bir açıklama yaparak forumunuzu ekleyebiliriz. Aynı şekilde blog içinde geçerli.

Not: Sitemizdeki dış bağlantıları konrol etme yükümlülüğümüz yoktur ilk ekleme zaman’da kontrol eder daha sonra bırakırız icap ederki linkleri taratarak giriş yapın antivirüz ‘süz internetde gezinmeyin.

Ziyaretcilermiz sitemizdeki lütfen zararlı linkleri bize gönderin.

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bir Yorum YazınXHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>