19
01
2018

Bir web sitesini gezerken karşılaştım kampanya ile ilgili bir konu içeriğini görünce şok oldum cok fazla bir bilgi içerik olmasada çümleler herşeyi ortaya cıkarıyor zaten biraz sonra aşağıda içeriğin yazısını okuyacaksınız ve hemen altında ise imza kampanyasının linkini görebileceksiniz.

Kampanyayı başlatan özkan karakaş isimli bir arkadaşımız bunu kendisi yani bilgiyi nereden ulaştı bir bilgimiz yok ama eğer doğruysa vay halimize ayrıca ben bu konuya değinmişken 2019 yılında değişek internet tarifeleri hakkında pek umutlu bakmıyorum önümüze cıkacak cok farklı olaylar var veya olacak neyse buraya nokta koyalım 2019 da görüşürüz. Yine konumuza dönücek olursak kampanya içeriğini paylaşmak istiyorum ve hemen altında ise sizden kampanyaya imzalamanız için bir link bırakıyorum.

Artık bu soyguna bir dur deyin. Türk Telekom bu ülkenin en büyük felaketidir. 200 $ ile yurt dışında alınabilen 1 Gbit/s metro ethernet hizmetini aylık 10 bin $ bedeli ile yetki belgeli İnternet servis sağlayıcılara (Superonline,TurkNet, VodafoneNet) vb. satmaktadır. Ayrıca Türk Telekom haricindeki hiçbir firma kendi altyapısını kullanmak için yurt dışından fiber kablo çekememektedir. Türk Telekom ve Kara yolları Genel Müdürlüğü arasında imzalanan haksız protokol var. Bu protokole göre Türk Telekom, Kara Yolları Genel Müdürlüğüne ücretsiz İnternet hizmeti veriyor, onlarda buna karşılık Kara Yollarına ait tüm yollardan diğer tüm firmaların fiber optik kablo çekmelerini engelliyor. Eğer sizlerde İnternet’in Türkiye’de yaygınlaşmasını ve Ucuzlamasını istiyor iseniz bu yanlışa dur deyin. Türkiye’de İnternet sektörünün biran önce yaygınlaşması ve gelişmesi için imzalayın.

Kampanya İçeriğini İmzalamak İçin Tıklayın…

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bir Yorum YazınXHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>