/
/
Tarayıcılara Ufak Bir Eklenti İle Reklamlardan Kurtulun

Aslında zaman zaman okadar sayfa açmamız gerekiyorki açtığımız zaman ise aka planda açılan reklamların haddi hesabı olmuyor. Site içeriğindeki reklamlara bişey demiyorsunuz ama pop-ub reklamlar gerçekten can sıkıntısı aslında reklamlar kulllanıcıların geliridir ve bu gelire diyeceğimiz birşey yok kullanıclar aldıkları reklamlar ile bir miktar tıklama ve gösterim başına üçret alıyorlar demek istediğim reklam olmasına karşı değilim ama kullanıcılar bazen abartıp reklam aldıklalrında bizim gibi okuyucular baya rahatsız olma durumuna düşürüyorlar. Benim size reklamları engelleyin diye teşvik etmiyorum bazı siteler için bu reklamları kapatmak için eklenti kullanmak zorunda kalıyoruz bu nedenle umarım benim gibi fazla sekme acıyorsanız beni anlayacaksınızdır.

Bu durum da reklamları moziila frefox, chrome vb.. gibi tarayıcalara ufak bir eklenti ile reklamlardan kurtulabilirsiiniz.

Not: Kullandığınız eklentilerin devamlı günçel tutmasını sağlayınki size okadar katkı sağlasın.

Mozilla frefox için önerebileceğim 2 tane eklenti var 1 tane site içeriğindeki reklamları kapatmak için 2.ci ise pop-up reklamları kapatmak için bu eklentilere alltaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
Not: Benim size tavsiye etttiğim eklentileri kullanmak zorunda değilsiniz istediğiniz eklentisi eklentiler sayfasından ulabilirsiniz.

Add-ons for Firefox – Anasayfa

Adblock Plus – Eklenti1

Adblock Plus Pop-up Addon – Eklneti2 not: pop-up için

Chrome için önerebileceğim reklamlardan kurtulmak için çok eklenti var ama ben 1 tanesini kullanıyorum.

Chrome Web Mağazası “store” – Anasayfa

Adblock Plus –Eklenti sayfası

Ben opera kullanmanızı da yani denemenizi de tavsiye edebilirim güzel tarayıcıdır. Tarayıcının kendi eklenti sayfası da mevcuttur.

Eklentiler – Opera eklentileri – Anasayfa

Adblock Plus – Eklenti

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bu Yazı Hakkında Görüşlerinizi Yazabilirsiniz.