Aslında metin2 de ch1 veya ch2 başta olmak üzere oyuna girdiğimde 1.ci köy cok kasıyor ve kasmanın yanı sıra ortada pazarların kurulduğu yerde kasmaktan adım ataamaz hale geliyor. Biraz araştırma yaptım önçelikle bilgisarımı daha sonra kendi internetimde testler yaptım. Hiç bir çözüm bulamamışken sorunun en sonunda metin2 de olduğu kanayitine vardım ve metin2 karıştırmaya başladım sorunu sonuç olarak çözdüm. Ve sorun metin2 deymiş hatta ch1 girip pazar alanında benim internetini ne kadar kullanıdığına bile baktım. Neyse ki biraz önçe dediğim gibi sorun metin2 de kaynaklanıyormuş umuarım bu problemi yetkiler çözer dicem ama arama motorlarında yönlendirildiğim web sitelerin de bile en son 2 3 sene önçe bile bu problem ile karşılanlar olmuş ve sorun giderilmemiş. Okadar günçelleme yapıyorlar ama neyin günçellemesini yapıyorkar buda belirsiz. Sadece görsel olarak günçelleme yapmakla neyse burası bizi yada beni ilgilendirmez ama neyse sorunu yaşayanlar için bir çözüm buldum ve bu çözüme hemen geçiş yapalım.

Önçelikle oyuna girin ve hatta ch1 girin ve birinci köyde pazarların kurulduğu bölüme gelin geçin. şimdi ESC basın ve aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşcaksınız bu alanda işaretlediğim alanda Oyun Seçenekleri var bu alana tıklayın.

Daha sonra sizi bir pençere karşılayacak bu pençerede aşağıdaki gibi olucak yani resimde görüldüğü gibi.

Şimdi ise aşağıdaki ayarlarda görüldüğü gibi hatta işaaretlediğim alandaki gibi İsim kısımdakini herzaman değil Sınırlı yapın. İkinci kısımda ise Market İsmi var bu alanda ise Göster değil Gizle var Gizle tıklayın.

Arık rahatca dolaşabilirsiiniz marketlere açmak için yürüken markete tıklayın eğer durduğunuz yerde yakınızdaki markete tıklarsanız market açılmayacaktır. Ayrıca örneğin mavi bayraksanız kırmızı marketi acamazsınız atak yapacaktır yada sarı bayraksanız kırmızı marketi acamayacaksınız.

Son olarak kasılmaya giderken bu iki ayarı düzeltin ve kasılmaya gidebilirsiniz yoksa örneğin karakter isimleri görünmeyecektir vb..

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bir Yorum Yazın