Kullanım Şartları

biryoo.com adresi green adlı isimli kullanıcı ya ait olmuş olup yazıların bir çoğu kendisine ait olup yazıların kendine ait olmayanlar ise yazı altına alıntı yapılmış web site adresine notu’nu yer vermiştir.

Telif hakkı kanuna göre uyar ve kaldır prensibini biryoo.com adresi de katılmış olup karşı kullanıcıların eğer web sitemizde telif hakkı yazısı bulunması sonucunda bize uyarı mail bilgisi iletildiğinde eğer yazısının kendisinin olduğunundan emin durumunda yazısının bulunduğu linkinin de mail ile yollanması ve ardından web sitesinde yazının ilk eklenme tarihi gösterilmesi sonucunda bizde mail okunma sonrasında 3 gün içerisinde değerlendirilmeye alınıp kaldırmaya veya süreçe başlatılır.

Not: Telif hakkı konuna göre telif hakkının kaldırılmısı süreci üç (3) gündür.

Eğer web sitemizden yazı veya içerik resimler dahil alıntı yapılacaksa konunun yada yazının alt kısmına aşağıdaki uyarılardan biri eklenmelidir.

biryoo.com web sitesi içerisindeki içeriklerden karşı tarafa oluşacak hasar yada zararlardan hiç bir sorumluluk almıyoruz kabul etmiyoruz. Web sitemizdeki içerikler bilgi amaçlıdır örneğin sürüm değişikliklerden sonra bilgiler de değişmektedir bu yüzden önçe yedeğinizi alınız sonra uygulayınız.

biryoo.com adresi içerisinde sıkıştırılmış indirilebilir dosyalar vardır bu dosyayı indirirken programlar araçılığı ile taramalardan geçiriniz bizler biryoo.com adresi olarak ne kadar güvende tutmaya dosyalarımızı çalışsakta gözden kaçırmış dosyalarımız olabilir bu yüzden uyarılarımızdan sonra hiç bir sorumluluk oluşacak zararlardan sonra kabul etmiyoruz.

Web sitemizde konu içerisinde yapılan yorumlar kişinin yada kişilerin yasa ve yönetmeliklere göre etik ahlak kurallararına uymak zorundadırlar.

_

_

Bu içeriği her zaman yada her an oluşturma değiştirme hakkını saklı tutmaktayız.