Euro Truck Simulator 2 Ve American Truck Simulator Para Hilesi

Steam oyuncusu iseniz ve bu sayfadaki gelişmeleri yaparsanız ban yeme şansınız yüksek steam den oynamıyorsanız ve bilgisayarınızdan genel olarak oyuncusu iseniz bu sayfadakileri uygulamanızda sakınca olmayacağını düşünüyoruz. Ayrıca “Euro Truck Simulator 2” veya “American Truck Simulator” hangisini oynuyorsanız “Belgelerime” girerek yedeğinizi alınız.

Önçelikle her iki oyununda save dosyaları birbirine hemen hemen eşit olduğu için bu sayfadakilerin her iki oyun içinde geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

Para hilesini yapabilmek için aşağıdaki dosya lazım olacak çünkü müdahale edebilmemiz için ve bir kaç dosyanın içeriğini görebilmemiz için dosya açıçı kullanıcaz.

SII_Decrypt-1.5.1 – Yandex Download

İşde başlıyoruz önçelikle Belgelerim klasörüne giriniz “Euro Truck Simulator 2” veya “American Truck Simulator” hangi oyunuzu oynuyorsanız giriniz ardından “profiles” klasörüne giriniz girdiğiniz klasör içerisinde ise sayı ve rakamdan oluşan klasör içerisinede girdikten sonra yine buradan “config.cfg” dosyasını not defteri ile açınız ardından aşağıdaki kodu aratın ve;

uset g_save_format "0"

ardından 0 sayısını aşağıdaki gibi 2 yapınız.

uset g_save_format "2"

bir sonraki adıma geçmeden önçe bir şey yapmamız gerekiyor, yapmamız gereken işlem ise örneğin “American Truck Simulator” veya “Euro Truck Simulator 2” oyununa girip başlat dedikten sonra oyun içerisindeyken bir 30 saniye kadar bekleyip yada oynayıp sonra kaydedip çıkmalısınız tekrar söylemekte fayda olacağını düşünüyorum oyunu kaydetmelisiniz.

Bir sonraki adıma geçebiliriz biraz önçe “config.cfg” dosyasını editlemiştik şimdi ise aynı dosyanın üstünde bulunan klasörün save klasörü yer almaktadır save klasörü içerisinde bulunan en son hangi klasörün yer edinmişse bu klasörü bulup klasörün içerisine girin biz “1” klasörün içerisine girdik ve “game.sii” dosyasını görmüş olmalısınız biraz önçe rar dan indirdiğiniz ve içerisinde bulunan “SII_Decrypt 1.5.1.exe” dosyayı masaüstüne alın ve “game.sii” dosyasını tutup “SII_Decrypt 1.5.1.exe” dosyasının üzerine sürükleyin şimdi “game.sii” dosyası açılmış olmalı yani en azından içerisindeki yazılar okunabilir olmuştur bu dosyayı not defteri ile açınız ve bu dosyamızda ise aşağıdaki kod aranır;

money_account

ardından aşağıdaki gibi düzenlenir.

money_account: 2000000000

Bir buradan en yüksek limiti verdik siz istediğiniz para miktarını verebilirsiniz.

Biraz önçe yaptığımız işlemde “SII_Decrypt 1.5.1.exe” ile dosyayı açmasaydık dosya içerisindeki değişikliği ve yazılar karışık olacağı için değişikliği yapamıyacaktık. Ve son olarak eğer uset g_save_format “2” 0 sayıyı 2 de yapmasaydık oyun değişiklikleri görmeyip eski haline döndürecekti bunu da demişken işiniz bittiğinde 2 sayısnı 0 yapmayı unutmayın.

Yukarıdaki işlemler aktif olabilmesi için kaydetdiğiniz oyunu tekrar geri yükleme yapınız aksi halde yaptığınız işlemler aktif olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir