Euro Truck Simulator 2 Ve American Truck Simulator Level Yükseltme

Bu işlemleri steam hesabınız dan yapmayınız aksi halde ban yeme riskiniz yüksektir ve yakalanma an meselesi olduğu için steam hesabınızdan yada üçretli hesaplarda yapmamanızı öneriyoruz.

Aşağıdaki işlemleri yapabilmeniz için önçelikle aşağıdaki dosyayı indiriniz.

SII_Decrypt-1.5.1 – Yandex Download

Yukarıdaki dosyayı indirdikten sonra masaüstüne çıkarınız rar şifresi yoktur. İndirdikten sonra ets2 veya ats oyunlarından hangsini oynuyorsanız oynadığınız oyunun için önçelikle “Belgelerime” giriniz. Belgelerimden sonra oynadığınız oyunun ismine gelerek klasör içerisine giriniz ve “config.cfg” dosyasını not defteri ile açınız ardından aşağıdaki kodu aratınız.

uset g_save_format "0"

ve aşağıdaki kod ile değiştiriniz.

uset g_save_format "2"

kaydedip kapatabilirsiniz bu işlemlerin yapmamızın amacı biraz sonra erişim sağlıyacağımız kodlar için erişim açmaktır.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra aktif olabilmesi için oyuna giriş yapıp oyna dedikten sonra 30 saniye kadar bir sürecde ister bekleyin ister oynayın ardında oyunu kaydedin ve oyundan çıkın.

Şimdi ise “profiles” klasörüne giriniz “profiles” klasörü Belgelerim içerisindeki oyun save dosyası klasörü içerisindedir, ardından karşınıza bir klasör cıkacak ve bu klasör sayı ve rakamlardan oluşmaktadır bu klasörün de içerisine girdikten sonra save klasörü ve altında ise dosyalar bulunacaktır bize lazım olan kısım ise save klasörü ve “save” klasörün içerisine giriniz. “save” klasörün içerisine girdikten sonra oyunu hangi isimle kaydetdiyseniz o klasörün içerisine giriniz biz “1” isimli klasörün içerisine giriyoruz sizde giriniz ve klasör içerisine “game.sii” bulunmaktadır “game.sii” dosyasını biraz önçe cıkardğımız rar dosyasının “SII_Decrypt 1.5.1.exe” üzerine sürükleyerek bırakınız simdi “game.sii” dosyasını bir not defteri ile açınız ardından en üstdeyken aşağıdaki kodu aratın;

experience_points

ardından aşağıdaki ile değiştiriniz.

experience_points: 256229

Not: Yukarıdaki kodu arama yaparken ilk çıkan seçenektekini kullanacaksınız eğer diğerlerini değiştirirseniz oyun bozulma olanağı bulunmaktadır.

Sayının anlamı ise iki seçenekle anlatmaya çalışalım.

  • experience_points: 256229 >>> 50.lvl
  • experience_points: 596229 >>> 97.lvl

Oyuna giriş yaptığınız da yukarıdaki işlemler aktif olmayacaktır aktif olabilmesi için önçeden kaydedtiğiniz oyunu yeniden yükleyin ve aktif olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir