9
08
2018

Öncelikle steam’de veya diğer bağlandığınız çoklu oyuncular ile oynadığınız oyunlarda denenmemiştir yani bu durumda eğer bu yazacaklarımı steam de denemeye kalkarsanız banlanabilir yada ceza alabilirsiniz. Yinede biz her ihtimale karşı uyarımızı yapalım hiç bir sorumluluk almıyoruz normal oyunlarda ise bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sonuç olarak şimdi ise hemen oyun da neler yapabileceğimizi görelim. Size üç dosya vericem konu altında ama dosyaları indirip ne yapacağınızı büyük ihtimalle anlamıyacaksınız bu yüzden konumuzun yada yazımızın tümünü en inçe detayına kadar okuyun es geçmeyin.

Neyse size vereceğimiz üç dosya var bunlardan

1.ci jre-8u181-windows-x64.exe isimli dosyadır zaten bunun ne işe yaradığını biliyorsunuz dur ama herhangi arama olarak kullanıdığınız web sitesine java yazarak ve java kendi sitesinden en son sürümünü indirmenizi tavsiye ederim.

Java son sürüm için Tıkla

2.ci kısım ise SII_Decrypt.exe dosyasını kullanıcaz ben yine bu dosyayı konumuzun altında vericem ama kendi web sitesinden de indirebilirsiniz bir cok sürüm var bunun için altta link veriyorum.

SII_Decrypt.exe indirmek için Tıka.

3.ci olay ise bu dosyamızı internet den oldukca bulmak zordur ama elime geçti ve sizinlede paylaşıcam link veremiyorum ama konu altından indirebiirsiniz.

Şimdi ise sırayla işleme koyulalım bunun için oyuna girmeniz ve çıkmanızdır ama önce profilimizin oluşturulmuş ve biraz oynadığınızı var sayıyorum.

Ve hemen alttan üç dosyayıda indirin.

Euro Truck Simulator 2 İsim Değiştirme İndir

İndirdikten sonra yapılacak ilk işlem java kurmak olacaktır eğer bilgisayarınız da java kurulu ise java es geçilebilir eğer kurulu değilse ya indirdiğiniz klasör içerisinde java var ve yada son sürümünü java sitesinden indirebilirsiniz biraz önce java web site linkini vermiştik.

Dosyaları indirdikten sonra masaüstüne cıkartın sonra klasör içerisinden de 3 dosyayı masaüstüne alın ve başlıyalım.

1) Java indirin veya kurun. Java varsa günçelleyin.

2) Masaüstün de iken textcov.jar dosyayı sağ tıklayıp java ile acın “Birlikte aç” ve değiştirmek istediğiniz ilk boşluğa yeni isminizi yazınız “Profile name:” yanına ben biryoo yazdım. Sonra “Convert!” butonuna basınız. Hemen altta “Save folder name:” yanında bulunan “626972796F6F” benzeri şifreleme cıkıcak bu kod biryoo ismine aittir siz kendi isim belirleyin.

3) SII_Decrypt.exe dosyasını “C:\Users\Kullanici Adi\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles\7465616D” yoluna kopyalama yapmadan önçe kısa bir açıklama yapalım “Belgelerim” içerisinde bulunan “Euro Truck Simulator 2” içerisinde yine “profiles” klasörü var bunun içerisinde örneğin “7465616D” karakterlere boğulmuş kısa veya uzun harf sayı vardır birleşik. “7465616D” bu sizin oyunda profil oluşturduğunuz bir isimdir isminde karşılığı oluşturulmuş klasörde isim bir koddur. Son olarak “7465616D” klasör içerisine “SII_Decrypt.exe” kopyalayın.

3) profile.sii dosyasını SII_Decrypt.exe üzerine bırakın aynı klasör içerisinde daha önce kopyalamıştık. Şimdi notepad++ veya benzeri program ile açın “profile.sii” açacaksınız alt alta sıralanmış komutlar görüçeksiniz. Buradan büyük ihtimalle en altta olmalı ” profile_name: biryoo ” isminde tarama yapılabilir notepad++ için Ctrl+f dir genelde de bu komuttur. “profile_name” diye arama yaptırdıktan sonra kullandığınız ismi göreceksiniz. Değiştirin.

4) “profile.sii” içerisinde yaptığımız aynı ismin karşılığını ben “biryoo” yazdım ve “textcov.jar” den aldığımız converlediğimiz kodları ise “7465616D” yerine “626972796F6F” yazıyoruz tabi siz bu değerlerin yerine kendi değerlerinizi yazıyorsunuz.

Not: biryoo=626972796F6F ve team=7465616D değerlerin karşılığıdır.

Hepsi bukadar.

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bir Yorum YazınXHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>