13
08
2019

ETS 2 yani Euro Truck Simulator 2 anlamıyla eğer sizdede bizim gibi çalıştırıldığında oyun başlamıyor ise yapmanız gereken sadece bir klasördür yalnız biraz dan vereceğimiz klasör yolundaki klasörü sildiğinde diğer oyunlarınız bazı ayaları silinmiş olacaktır şuanda dediğinizi duyar gibiyi peki ets2 olan sadece klasör yada dosyayı nasıl silebiliriz dediğiniz duyar gibiyim bu yüzden bizde bu konuya değindik çünkü böyle bir şansınız yok yani sadece ets2 klasörünü silme gibi şansınız yok çünkü oyun yada windowsun oluşturduğu bu klasör içerisindeki dosyalar hemen hemen birbirine benzemekte ve diğer oyunlarında ayar dosyalarınızı silmek yada gözden cıkarmak zorundasınız bu arada bu klasör içerisndeki klasör yada dosyalar save dosyası değildir save dosyaları başka başka klasör içerisinde yer almaktadır neyse save dosyasına girmicem.

Klasör yada dosyalarını silmeden önçe en azından şimdilik uyarımızı yaptığımızı düşünüyorum. Ve yedek almayı unutmayın. ETS 2 oyun klasörüne geçmek için önçelikle aşağıdaki yola gidin.

Bilgisayarım > Yerel Disk (C) > Kulanıcılar > Ortak > Ortak Belgeler > Steam > CODEX >

Şimdi yine kısaca değinmek istiyorum üstüne basa basa tekrardan bilgi verelim biraz önçe bahsettiğimiz gibi “Codex” klasörün içerisini temizlediğiniz zaman diğer oyunlar da olduğu gibi bazı ayar yada bilgi dosyaları silinecektir.

Peki sadece ETS2 klasörüne sadece silmek istiyorum derseniz biraz önce bahsettiğimiz gibi malesef silemezsiniz bu yüzden ama gerçek bir bilgisayar kurdu iseniz bu belki değişebilir neyse.

Birde biz kısayol verelim ve aşağıdaki kısayoldan da erişebilirsiniz;

C:\Users\Public\Documents\Steam

“CODEX” klasörü içerisini temizlerseniz artık oyun acılacaktır.

Kolay gelsin.

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bir Yorum YazınXHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>