/
/
Biryoo WordPress Geniş Klasik Tema Üçretsiz

Aslında en son paylaştığım temada daha tema yayınlamayacağımı söylemiştim neyse yine şimdi bu son olsun diyorum ve yayınlıyorum kullanan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum ve bu sayfadaki tema yani biraz sonra paylaşacağım temayı istediğiniz gibi geliştirmekte özgünsünüz. Ayrıca tema ile ilgili bir kaç notlara değinsem iyi olur.

  • header.php dosyasında logo ismi gibi bir çok ayarı kendinize göre düzenleyin.
  • footer.php dosyasında ise yine başlık ve linkleri vb.. kendinize göre düzenlemeyi unutmayın.
  • footer kısmında bulunan linkimi şifrelemedim yani kaldırmazsanız sevinirim ha kaldırdınız yinede canınız sağ olsun.

header ve footer kısmı hariç düzenleme gerektiren hiç bir ayar yok ama temayı yine kendinize göre değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Tema responsive desteklidir yani mobil cihazlarda da desteklidir.

Temayı hemen hemen 4 ay kadar süre kullandım ve bu süreç de kendi temamı geliştirdiğim için daha sonra yani kendi tema stilimi de uyguladığım için bu tema boşa cıktı boşa çıkıncada en azından birileri yararlansın düşüncesine girdim. Bu yüzden temayı yayınlama kararı aldım eğer temayı kullananlar olursa ki yorumlardan belli olur o zaman daha da geliştirmeye devam edebilirim.

Bu arada temanın paneli yoktur zaten panellik birşey de gereksinim yoktur. header.php ile footer.php kendinize göre düzenlerseniz geriye bir şey kalmak ama geliştirmek isterseniz ona bir şey diyemem.

Sol taraftaki kategoriler çift sütün halindedir. Eğer tek sutun haline gelirse ki zannetmem ama her ihtimale karşı bu durumda style.css dosyasını açıp css ile yüzdelik kısaltarak ortalayabilirsiniz ama yüzdelik kısmını oynama yaparken hem left hem right kısmını eşit tutmanızı tavsiye ederim.

WordPress temasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

biryoo-project-white-wide-1.0.0.rar (10 indirme)

Bu sayfadaki dosyaların rar şifresi aşağıdaki gibidir. Elle giriniz.

biryoo.com

Hemen aşağıda 2 resim paylaşmak istiyorum bunlar temanın örnek görüntüleridir. Birtanesi ana sayfa görüntüsü diğeri ise içerik görüntüsüdür. Tema görüntüleri içeriği boş olduğu için biraz kalite yönden basit gibi görünse de dolgunluk halinde güzel gözükecek dir.

Hazırlanıyor…

1.ci ekran görüntüsü

2.ci ekran görüntüsü

Son ..

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bu Yazı Hakkında Görüşlerinizi Yazabilirsiniz.