22
05
2018

Aslan neferler timi ben yaklaşık 1 2 sene önce facebook’da takip etmeye başlamıştım bir kaç kez facebook hesapları kapatılıp açılmıştı. Tabi biz bir süre sonra yine takip etmeye başladık. Ozamanlar farklı farklı ülkelere saldırı yapıp sitelerini kapatmışlardı türkiye ‘den bile farklı sitelerin erişimine engellemişlerdi. Facebook adreslerinden devamlı bunları paylaşıyorlardı paylaşmaya devamda ediyorlar. Şuanda gülerek israillere kafayı bozmuşlar tabi. Ondan sonra kime sıra gelecek bilinmez ama amerikan siteleriini de çökertmiş bir tim dir.

İsterseniz şuanda forum sitelerini açmışlar bende daha yeni öğrendim. Bakalım nezaman açmışlar.

2017-09-07 yılında açmışlar ve 2018-03-28 tarihinde bitiş tarihi görünmektedir. Yani bir yıllık hesaplar açık uzatacaklarmı ve devam edeceklermi bilinmez ama kendilerini desteklediğimizi belirtmek isteriz. Bu tarihleri whois bilgilerinden öğrendim whois bilgileri şuanda acık ve bazı bilgiler gözüküyor sallamamı yoksa gerçekmi bilinmez ama mail adresleri bile acıkta. Bizi ilgilendirmez ama kendilerinin bu bilgilerini kapatmalarını yanlış bilgide olsa kapatmalarını önermekten geçemicem. Tabi yine bizi ilgilendirmez.

Aslan neferler tim ilk başlarda görüldüğü gibi ilk bakışta facebookta kendilerini tanıttılar ve şuana kadar kapatılmasaydı baya takipçisi bulunacaktı şuanda 6 bin üzerinde facebook ta takipcisi var. Ve her geçen gün büyüyor. 2017 ortalarında ise web sitelerini açmışlar ama biz daha yeni duyuyoruz. Burdan selamlar gönderiyorum ASLAN NEFERLER TİM ‘e.

Geçe Uzun Mevzu Derin.

Son birşey daha önçeden ayyıldız tim cyber warrior gibi siteler vardı artık herhalde yerini aslan neferler time bıraktılar sadece kendi görüşüm. Ama onlarda eminimki bu doğruda olsa yalnışda olsa herzaman tetikte olacaklardır eminim.

Ve;

Bir arkadaşımızın facebook ta bıraktığı yorum.

Son.

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bir Yorum YazınXHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>