/
/
2017 ‘nin Torrent Arama Siteleri

Türkiyenin adil kullanım kotasına yeni çözümler arayışıyla mayısta yeni sistemin geleceğiyle torrente yüklenenler türkiyeden daha çok artacağı aşinar. Aslında lafı gevelemeden demek istediğim torrent çağı. Torrentin internette çok önemi var diyebiliirm. Arada bir oyun indirip beni 3 4 ay götürüyor. Arşiv yapanları saymıyorum zaten. Programdan gir filmden oyundan kitaplardan cık. Her türlü içeriklere ulaşmak mümkün. Bunu söylerken iyi yöndende kullanabilmek mümkün kötü yöndende kullanmak mümkün. Aslında demek istediğim torrentim internetin bir parçası haline gelmiş olduğunu söyleyebilirim.

Yukarıda kısa bir acıklamada bulundum çünkü bu benim sitemde ilk torrent ile ilgili bir konum Devamıda gelecek.

Aslında burdaki amacımız 2017 yılındaki bazı torrent sitelerini sizlere duyurmak. Gelelim asıl paylaşımıza.

 1. YTS/YIFYSadece film için oluşturulmuş site olup alt yazılarıda türkçe altyazı sitelerinde mevcut.
 2. RARBGTürkiye ‘nin en büyük oyun sitesi torrent-oyun.com sitesi buradan linklerini cektiğini söylemek istiyorum. Genelde çoğunluk ile film ve oyun için kullanılıyor. Zaten kendi sunucuları olduğunu söylemeye gerek yok.
 3. ExtraTorrentextratorrent ‘i kullananlar yüksek kişi olduğu gibi aynı şekilde torrent indirenler p*rn içinde kullanıyorlar. Zaman zaman bugün cıkan hemen orada kategorisinde yer alıyor.
 4. PornoRip.biz • ГлавнаяRusca dilinde ve rusyadan yayına giren site bunların amacı anladığım kadarı ilk internete düşen p*rn ‘ları yayınlamak. Devamlı yükleme yapıp duruyorlar nezamandır varlar yayındalar öğrenemedim.
 5. UTorrentMui: Torrent Search EngineTorrent arama motoru bir çok bilinmiş siteler dahil arama yapılabiliyor. Direk indirme yada siteye yönlendirme mevcut. Ama seeds ‘leri veya leechers ‘leri doğru bazen hesaplamıyor.
 6. Zooqle: Verified torrentsDizi ve film için yayına yeni bir site dizilerin sayfalarını güzel yapmışlar dizinin bölümlerini dizinin başlığı altında toplamışlar.
 7. YourBittorrent – LegalYeni ve büyük bir site değil ama her gün yeni paylaşımlar yapılıyor.
 8. Usabit | MoviesSadece içiğinin torrent film ile oluşturulmuş bende takip ediyorum. Yeni
 9. Torrentz Search EngineTorrent arama motoru kullanabilirliği uzun süredir kendini koruyor.
 10. TorrentProject – Torrent Search EngineTorrent arama motoru bir kaç senedir varlar.
 11. Torrent Downloads – download free torrents!Bu yıl arama motorlarında ön plana cıkıyor.
 12. 1337xBu siteye arama motorlarından ulaşmanız önçeden kolaydı ama anladığım kadarı arama motorları da tavrını koymaya başlamış.
 13. Torlock
 14. www.Seedpeer.eu – Torrent SearchArama motoru
 15. Mix Tape TorrentMp3 torrent rap motoru
 16. MagnetDL: Search Magnet/TorrentBu yıl karşılaştım ançak googlede cok karşıma cıkıyor.
 17. LimeTorrents – Torrents
 18. The Pirate BayEn büyük torrent motoru, yıllardır birinciliğini koruyor.
 19. TorrentBeam: Download Full Movies and TV Shows TorrentsFilm için güzel bir site bu ay üst sıralarda yer alıyor. Torrent
 20. KickAssTorrentsSite sahibleri tutuklandıktan sonra bunun diğer siteleri üyelik sisteme geçiş yaptılar ama burdan halen üye olmadan indirmek mümkün. arama motorlarında cıkmaz.
 21. EZTV – TV Torrents Online Series Download | Official

Sanırım bukadar yeter ama yetmez derseniz sizde bu yılla ilgili aşağıdaki yoruma link verebilirsiniz. Bende size yine söyle 2045 tane torrent sitesi paylaşım ama aşağıdaki siteler 2016 ‘ya aittir.

2016 ‘ya ait torrent siteleri. 2045 Adet torrent sitesi İndir.

2017 Torrent Siteleri "2045 torrent sitesi" (29 indirme)

RAR Şifresi: biryoo.com

Bu Sayfa İçin Etiketler ?

Bu Yazı Hakkında Görüşlerinizi Yazabilirsiniz.