Sitenin içeriği ve yazıların içeriğindeki bilgileri uygulayarak uğrayabileceğiniz olası zararlardan hiçbir şekilde yazarlarımız ve web sitemiz sorumlu değildir.

Lütfen, sitenin içeriği ve yazılardaki talimatları, kullanım riskinin kendinize ait olduğunu bilerek uygulayın.

Sitede yer alan yazılarda kullanılan Marka isim ve firma adları ile hiçbir ticari ilişkimiz yoktur. Marka ismi ve firma adları sadece belirtme amacıyla kullanılmıştır.
All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. Use of these names, logos, and brands does not imply endorsement.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] veya iletişim bölümünden mail adresinden veya iletişim formundan bize ulaşabilirler.

Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.

Biryoo.com bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Kullanım Şartları

biryoo.com’un tüm içeriği ziyaretçilere açıktır. İçerikte bulunan harici bağlantıların güvenlik ve gizlilik koşullarından sorumlu tutulamaz.

biryoo.com sitede bulunan herhangi bir içeriği önceden haber vermek zorunda olmadan güncelleme, değiştirme veya yayından kaldırma hakına sahiptir.

biryoo.com’un yorum bölümünde yazılan herşeyden yorumu yazan kullanıcı sorumludur. biryoo.com yorum alanına yazılanları dilerse silme/kaldırma hakkına sahiptir.

biryoo.com’un site içeriğinin bazıları özgün (kendine ait) bazıları ise 3.şahıslara ait telif hakkına konu olabilecek türden olabilir. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahiptir.

biryoo.com’un izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez.

Kullanıcılar biryoo.com’un çalışmasına müdahale edemez veya müdahaleye teşebbüs edemez ve bu anlamda herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanamaz.

biryoo.com’un ziyaretçileri / kullanıcıları bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.