Bu versiyonda biryoo web localhost server sadece x64’ler de çalışır. Bu versiyonda bazı yeniliklere adım attık hem görünüm olsun hemde kodlar ile ilgili olsun değişikliklere yer verdik. Bu programda başından belirttiğimiz gibi hep stabil’liğe önem verdik. Yine versiyonda çoklu php yada mysql seçme özgünlüğüne yer verdik birazdan zaten program içeriğinde neler var görücez. Ancak program yine her zamanki gibi portabledir bunun anlamı taşınabilir olmasıdır ister flash belleğe atın ister diğer disk sürücülerinize atınız her yerde çalışır durumdadır ama şuna değinmekte fayda var eğer dosyalarımızı dosyalarınızı 5 den fazla yada 10 dan fazla sallıyorum klasör içerisine atarsanız program çalışmayabilir bunun sebebi taşınabilir olmasıdır sadece bizim programımıza özel bir konu yada söz konusu değildir.

Biraz önce belirttiğimiz gibi görsellik bu versiyonda değişti görsellikten kastımız kullanım biçiminden bahsediyorum tabi görsellik de değişmiş oldu. İsterseniz şimdi görselliğe geçmeden önce program içeriğinde neler var görelim.

  1. nginx-1.14.0
  2. php-5.6.36 X64
  3. php-7.0.30 X64
  4. php-7.1.19 X64
  5. php-7.2.7 X64
  6. mysql-5.6.40 X64
  7. mysql-5.7.22 X64
  8. HeidiSQL_9.5_X64

Yukarıda kısaca özelliklerinden bazılarından bahsettikten sonra şimdi ise görüntü verelim ve sonrada yazı sonunda programı indirebilirsiniz. Kullanmanızda fayda olacağını düşünüyorum.

Birinci resim Ön Yüz


İkinci resim

Üçüncü resim

Programı şuan ki son hale getirmek için baya uğraşlar getirdik neyse. Şimdi ise indirme kısmına geçtik aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.


Biryoo Web Localhost Server 0.0.2.7 – Yandex Download – İndir
Yaptığımız çalışmayı indirebilirsiniz. Yandex bağlantılıdır.

Artık yazı sonuna geldik hoşunuza gittiyse yorum kısmına teşekkür etmeyi çok görmeyin.